Burusports SUP Kauss 2015 seriāls ir noslēdzies

Arī pēdējā posmā mūsu pulku papildināja jauni dalībnieki un uzreiz ar intrigu. Jaunpienācējs Arvis Iļjins kāpa uz pjedestāla divas reizes, izcīnot uzvaru BIC ONE DESIGN klasē un otro vietu OPEN klasē. Šajā posmā piedalījās arī Mati Link no Igaunijas, līdz ar to mūsu sacensības ir kļuvušas starptautiskas. Gan uz šī gada Latvijas Čempionātu, gan uz nākamā gada Burusports SUP Kausu plāno ierasties arvien vairāk kaimiņvalstu pārstāvji.

Kāds tad izskatās kopvērtējums pēc 7 posmiem? Cīņa par pirmo vietu visās grupās bija izšķirta jau pirms vakardienas, bet otrās un trešās vietas sadalījums tieši pēdējā posmā tika izcīnīts trīs grupās.

BIC ONE DESIGN DĀMAS:

1. Baiba Lejiņa
2. Santa Rasa Daukše
3. Ieva Liniņa

BIC ONE DESIGN KUNGI:

1. Andris Bisnieks
2. Normunds Barinovs
3. Edvīns Bergmanis

OPEN DĀMAS:

1. Baiba Lejiņa
2. Santa Rasa Daukše
3. Ieva Liniņa

OPEN KUNGI:

1. Andris Bisnieks
2. Normunds Barinovs
3. Edvīns Bergmanis

Un te arī rezultātu kopsavilkums:

BIC ONE DESIGN DĀMAS

Sailed: 7, Discards: 2, To count: 5, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Nett
1st BIC ONE DESIGN Baiba Lejina Pancooka SUP Racing Team (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0 5.0
2nd BIC ONE DESIGN Santa Rasa Daukse (5.0) 3.0 2.0 2.0 (5.0) 4.0 2.0 23.0 13.0
3rd BIC ONE DESIGN Ieva Linina 3.0 (4.0) (16.0 DNC) 4.0 2.0 3.0 3.0 35.0 15.0
4th BIC ONE DESIGN Anita Ozolina 4.0 (7.0) (16.0 DNC) 3.0 4.0 5.0 4.0 43.0 20.0
5th BIC ONE DESIGN Olga Silova 2.0 2.0 (16.0 DNC) (16.0 DNC) 3.0 2.0 16.0 DNC 57.0 25.0
6th BIC ONE DESIGN Linda Kopeika (16.0 DNC) 5.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 101.0 69.0
7th BIC ONE DESIGN Liene Dupate (16.0 DNC) 6.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 102.0 70.0
8th BIC ONE DESIGN Inese Rasnaca (16.0 DNC) (16.0 DNF) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 112.0 80.0

BIC ONE DESIGN KUNGI

Sailed: 7, Discards: 2, To count: 5, Entries: 20, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Nett
1st BIC ONE DESIGN Andris Bisnieks Storent 1.0 1.0 (21.0 DNC) 2.0 1.0 1.0 (21.0 DNC) 48.0 6.0
2nd BIC ONE DESIGN Normunds Barinovs Pancooka SUP Racing Team 2.0 (3.0) 1.0 (3.0) 2.0 2.0 3.0 16.0 10.0
3rd BIC ONE DESIGN Edvins Bergmanis Burusports Team (4.0) 2.0 3.0 1.0 3.0 (4.0) 2.0 19.0 11.0
4th BIC ONE DESIGN Aleksandrs Ballods (21.0 DNC) 4.0 4.0 4.0 5.0 6.0 (8.0) 52.0 23.0
5th BIC ONE DESIGN Andrejs Dauksis (21.0 DNC) 5.0 5.0 5.0 6.0 (8.0) 5.0 55.0 26.0
6th BIC ONE DESIGN Gints Fenuks 3.0 (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 4.0 112.0 70.0
7th BIC ONE DESIGN Dainis Puka Porto Resort (21.0 DNC) 6.0 (21.0 DNC) 21.0 DNC 4.0 21.0 DNC 21.0 DNC 115.0 73.0
8th BIC ONE DESIGN Arvis Iljins (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 1.0 127.0 85.0
9th BIC ONE DESIGN Andzejs Maculevics Pancooka SUP Racing Team (21.0 DNC) (21.0 DNC) 2.0 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 128.0 86.0
10th BIC ONE DESIGN Kristaps Salens Burusports Team (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 3.0 21.0 DNC 129.0 87.0
11th BIC ONE DESIGN Kristians Krauklis Burusports Team (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 5.0 21.0 DNC 131.0 89.0
12th BIC ONE DESIGN Oskars Berzins 5.0 (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 131.0 89.0
13th BIC ONE DESIGN Mati Link (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 6.0 132.0 90.0
14th BIC ONE DESIGN Oto Dzenis (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 6.0 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 132.0 90.0
15th BIC ONE DESIGN Indulis Berzins 6.0 (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 132.0 90.0
16th BIC ONE DESIGN Martins Bisnieks (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 7.0 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 133.0 91.0
17th BIC ONE DESIGN Dzintars Runenieks (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 8.0 134.0 92.0
17th BIC ONE DESIGN Aigars Tatarcuks (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 8.0 134.0 92.0
19th BIC ONE DESIGN Martins Kornis (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 8.0 21.0 DNC 134.0 92.0
19th BIC ONE DESIGN Martins Lucans Burusports Team (21.0 DNC) (21.0 DNC) 21.0 DNC 21.0 DNC 21.0 DNC 8.0 21.0 DNC 134.0 92.0

OPEN DĀMAS

Sailed: 7, Discards: 2, To count: 5, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Nett
1st OPEN Baiba Lejina Pancooka SUP Racing Team (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0 5.0
2nd OPEN Santa Rasa Daukse (5.0) (4.0) 2.0 3.0 3.0 4.0 2.0 23.0 14.0
3rd OPEN Ieva Linina 3.0 3.0 (16.0 DNC) 2.0 (4.0) 3.0 3.0 34.0 14.0
4th OPEN Anita Ozolina 4.0 (7.0) (16.0 DNC) 4.0 2.0 5.0 4.0 42.0 19.0
5th OPEN Olga Silova 2.0 2.0 (16.0 DNC) (16.0 DNC) 16.0 DNF 2.0 16.0 DNC 70.0 38.0
6th OPEN Linda Kopeika (16.0 DNC) 5.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 101.0 69.0
7th OPEN Liene Dupate (16.0 DNC) 6.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 102.0 70.0

OPEN KUNGI

Sailed: 7, Discards: 2, To count: 5, Entries: 17, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Total Nett
1st OPEN Andris Bisnieks Storent 1.0 1.0 (18.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 (18.0 DNC) 41.0 5.0
2nd OPEN Normunds Barinovs Pancooka SUP Racing Team (3.0) 2.0 1.0 2.0 (18.0 DNF) 2.0 1.0 29.0 8.0
3rd OPEN Edvins Bergmanis Burusports Team 2.0 (3.0) 2.0 (3.0) 2.0 3.0 3.0 18.0 12.0
4th OPEN Aleksandrs Ballods (18.0 DNC) 4.0 4.0 4.0 3.0 (5.0) 5.0 43.0 20.0
5th OPEN Andrejs Dauksis (18.0 DNC) (18.0 DNC) 5.0 6.0 5.0 6.0 18.0 DNC 76.0 40.0
6th OPEN Arvis Iljins (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 2.0 110.0 74.0
7th OPEN Andzejs Maculevics Pancooka SUP Racing Team (18.0 DNC) (18.0 DNC) 3.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 111.0 75.0
8th OPEN Mati Link (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 4.0 112.0 76.0
9th OPEN Kristaps Salens Burusports Team (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 4.0 18.0 DNC 112.0 76.0
10th OPEN Dainis Puka Porto Resort (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 4.0 18.0 DNC 18.0 DNC 112.0 76.0
11th OPEN Gints Fenuks 4.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 112.0 76.0
12th OPEN Martins Bisnieks (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 5.0 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 113.0 77.0
13th OPEN Indulis Berzins 5.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 113.0 77.0
14th OPEN Dzintars Runenieks (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 6.0 114.0 78.0
15th OPEN Oskars Berzins 6.0 (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 114.0 78.0
16th OPEN Valdis Klavins Burusports Team (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 7.0 18.0 DNC 115.0 79.0
17th OPEN Aigars Tatarcuks (18.0 DNC) (18.0 DNC) 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNC 18.0 DNF 126.0 90.0

Atbildēt