Kopvērtējums pēc Burusports SUP Kausa 4.posma

Mierīgā ūdenī un ne pārāk garā distancē vakar norisinājās jau ceturtais Burusports SUP Kauss 2016 posms. Liels prieks par visiem dalībniekiem, sevišķi par jaunajiem, kuriem vakar bija pirmās sacensības. Tā turpināt!

Kā redzams, kopvērtējuma rezultāts vēl nebūt nav izšķirts, intriga par sezonas pjedestālu ne tikai saglabājās, bet pat palielinās.

BIC ONE DESIGN DĀMAS

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st Ieva Linina BIC One Design 1.0 1.0 1.0 (2.0) 5.0 3.0
2nd Santa Veinberga BIC One Design Windborn 2.0 2.0 (16.0 DNC) 1.0 21.0 5.0
3rd Anita Ozolina BIC One Design 3.0 3.0 (16.0 DNC) 3.0 25.0 9.0
4th Daiga Holma BIC One Design 4.0 4.0 2.0 (16.0 DNC) 26.0 10.0

BIC ONE DESIGN KUNGI

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st Arvis Iljins BIC One Design Prestol Boats / Burusports Team (1.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0
2nd Edvins Bergmanis BIC One Design Prestol Boats / Burusports Team 2.0 2.0 2.0 (4.0) 10.0 6.0
3rd Jevgenijs Gavrilovs BIC One Design Burusports Team, Windborn (4.0) 3.0 4.0 3.0 14.0 10.0
4th Aleksandrs Ballods BIC One Design (16.0 DNC) 4.0 3.0 16.0 DNC 39.0 23.0
5th Kristaps Stokmanis BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 5.0 5.0 42.0 26.0
6th Dagnis Iïjins BIC One Design Prestol Boats (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 2.0 50.0 34.0
7th Andris Bisnieks BIC One Design Storent 3.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 51.0 35.0
8th Alekss Podenckis BIC One Design 5.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 53.0 37.0
9th Maris Galenieks BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 6.0 54.0 38.0
10th Matti Link BIC One Design 6.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 54.0 38.0
11th Andis Beitiks BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 7.0 55.0 39.0

OPEN DĀMAS

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st Ieva Linina OPEN (1.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0
2nd Santa Veinberga OPEN Windborn 2.0 2.0 (16.0 DNC) 2.0 22.0 6.0
3rd Anita Ozolina OPEN 3.0 3.0 (16.0 DNC) 3.0 25.0 9.0
4th Daiga Holma OPEN 4.0 4.0 2.0 (16.0 DNC) 26.0 10.0

OPEN KUNGI

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 Total Nett
1st Arvils Iljins OPEN Prestol Boats / Burusports Team (1.0) 1.0 1.0 1.0 4.0 3.0
2nd Edvins Bergmanis OPEN Prestol Boats / Burusports Team 2.0 2.0 2.0 (4.0) 10.0 6.0
3rd Jevgenijs Gavrilovs OPEN Burusports Team, Windborn (4.0) 4.0 3.0 3.0 14.0 10.0
4th Valdis Klavins OPEN Burusports Team (16.0 DNC) 5.0 6.0 5.0 32.0 16.0
5th Aleksandrs Ballods OPEN (16.0 DNC) 3.0 4.0 16.0 DNC 39.0 23.0
6th Kristaps Stokmanis OPEN (16.0 DNC) 16.0 DNC 5.0 6.0 43.0 27.0
7th Dagnis Iljins OPEN Prestol Boats (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 2.0 50.0 34.0
8th Matti Link OPEN 3.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 51.0 35.0
9th Alekss Podenckis OPEN 5.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 53.0 37.0
10th Maris Galenieks OPEN (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 7.0 55.0 39.0
11th Andis Beitiks OPEN (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 8.0 56.0 40.0
12th Andris Bisnieks OPEN Storent (16.0 DNF) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 64.0 48.0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *