Kopvērtējums Burusports SUP Kausam pēc 5.posma

BIC ONE DESIGN DĀMAS

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Ieva Linina BIC One Design 1.0 1.0 1.0 (2.0) 2.0 7.0 5.0
2nd Santa Veinberga BIC One Design Windborn 2.0 2.0 (16.0 DNC) 1.0 1.0 22.0 6.0
3rd Anita Ozolina BIC One Design 3.0 3.0 (16.0 DNC) 3.0 3.0 28.0 12.0
4th Daiga Holma BIC One Design 4.0 4.0 2.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 42.0 26.0

BIC ONE DESIGN KUNGI

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Arvis Iljins BIC One Design Prestol Boats / Burusports Team (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0 4.0
2nd Edvins Bergmanis BIC One Design Prestol Boats / Burusports Team 2.0 2.0 2.0 (4.0) 3.0 13.0 9.0
3rd Jevgenijs Gavrilovs BIC One Design Burusports Team, Windborn (4.0) 3.0 4.0 3.0 2.0 16.0 12.0
4th Aleksandrs Ballods BIC One Design (16.0 DNC) 4.0 3.0 16.0 DNC 4.0 43.0 27.0
5th Kristaps Stokmanis BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 5.0 5.0 16.0 DNC 58.0 42.0
6th Dagnis Iïjins BIC One Design Prestol Boats (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 2.0 16.0 DNC 66.0 50.0
7th Andris Bisnieks BIC One Design Storent 3.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 67.0 51.0
8th Arnolds Grigulis BIC One Design 14 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 5.0 69.0 53.0
9th Alekss Podenckis BIC One Design 5.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 69.0 53.0
10th Maris Galenieks BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 6.0 16.0 DNC 70.0 54.0
11th Matti Link BIC One Design 6.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 16.0 DNC 70.0 54.0
12th Andis Beitiks BIC One Design (16.0 DNC) 16.0 DNC 16.0 DNC 7.0 16.0 DNC 71.0 55.0

OPEN DĀMAS

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Ieva Linina OPEN (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0 4.0
2nd Santa Veinberga OPEN Windborn 2.0 2.0 (16.0 DNC) 2.0 2.0 24.0 8.0
3rd Anita Ozolina OPEN 3.0 3.0 (16.0 DNC) 3.0 3.0 28.0 12.0
4th Daiga Holma OPEN 4.0 4.0 2.0 (16.0 DNC) 16.0 DNC 42.0 26.0

OPEN KUNGI

Sailed: 5, Discards: 1, To count: 4, Entries: 12, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName Rating R1 R2 R3 R4 R5 Total Nett
1st Arvils Iljins OPEN Prestol Boats / Burusports Team (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 5.0 4.0
2nd Edvins Bergmanis OPEN Prestol Boats / Burusports Team 2.0 2.0 2.0 (4.0) 2.0 12.0 8.0
3rd Jevgenijs Gavrilovs OPEN Burusports Team, Windborn (4.0) 4.0 3.0 3.0 3.0 17.0 13.0
4th Valdis Klavins OPEN Burusports Team (13.0 DNC) 5.0 6.0 5.0 5.0 34.0 21.0
5th Aleksandrs Ballods OPEN (13.0 DNC) 3.0 4.0 13.0 DNC 4.0 37.0 24.0
6th Kristaps Stokmanis OPEN (13.0 DNC) 13.0 DNC 5.0 6.0 13.0 DNC 50.0 37.0
7th Dagnis Iljins OPEN Prestol Boats (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 2.0 13.0 DNC 54.0 41.0
8th Matti Link OPEN 3.0 (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 55.0 42.0
9th Alekss Podenckis OPEN 5.0 (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 57.0 44.0
10th Maris Galenieks OPEN (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 7.0 13.0 DNC 59.0 46.0
11th Andis Beitiks OPEN (13.0 DNC) 13.0 DNC 13.0 DNC 8.0 13.0 DNC 60.0 47.0
12th Andris Bisnieks OPEN Storent (13.0 DNF) 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 13.0 DNC 65.0 52.0

Atbildēt